Programma

Donderdag 14 november  AanvangScheidsrechter
Programma donderdag 14 november 2019
Rood-Wit '58 1B.A.S. 120:00(Beker)
Wedstrijden 18 november  AanvangScheidsrechter
v.v. Terschuurse Boys O23Rood-Wit`58 O2320:00
Wedstrijden 16 november  AanvangScheidsrechter
Rood-Wit '58 2EFC '58 312:00Piet Stijf
Sparta Nijkerk 5Rood-Wit '58 313:00
Rood-Wit '58 4Hoevelaken 514:30Martin Bonenberg
Rood-Wit '58 35+ 3Eendrachtse Boys14:30
Prins Bernhard VR1Rood-Wit '58 VR110:30
VVOP JO19-2Rood-Wit '58 JO19-112:45
SDC Putten JO17-3Rood-Wit '58 JO17-110:30
DVS'33 Ermelo MO17-1Rood-Wit '58 MO17-110:30
Rood-Wit '58 JO13-1Beekbergen JO13-111:00Johan van de Bunt
Rood-Wit '58 MO13-1SDV Barneveld MO13-210:00Henk van de Kamp
Rood-Wit '58 JO11-1SDC Putten JO11-209:00Roj van de Ruitenbeek
Zeewolde JO11-7Rood-Wit '58 JO11-2G08:30
DVS'33 Ermelo JO10-1Rood-Wit '58 JO10-110:00
Rood-Wit '58 JO10-2Elspeet JO10-111:00Giel Opperman
Rood-Wit '58 JO10-3Hierden JO10-310:00Jasper ten Voorde
Sparta Nijkerk JO9-4Rood-Wit '58 JO9-111:00
Rood-Wit '58 JO8-1Harskamp JO8-109:00Evert Stoffelsen
Rood-Wit '58 JO8-2Hierden JO8-210:00Alfred Gijlers
Rood-Wit '58 Toppertjes09:30
Wedstrijd woensdag 20 november  AanvangScheidsrechter
Programma woensdag 20 november 2019
Rood-Wit '58 MO17-1S.D.S. '55 MO17-119.00
Wedstrijden 23 november  AanvangScheidsrechter
Terschuurse Boys 1Rood-Wit '58 114:30
Rood-Wit '58 2Nunspeet 312:00
Hoevelaken 3Rood-Wit '58 315:00
Barneveld 4Rood-Wit '58 414:30
Rood-Wit '58 5Stroe 614:30
Elspeet VR1Rood-Wit '58 VR112:30
Rood-Wit '58 JO19-1Elspeet JO19-114:30
DVS'33 Ermelo JO17-4Rood-Wit '58 JO17-110:30
Nunspeet MO17-1Rood-Wit '58 MO17-112:00
Rood-Wit '58 JO13-2SDC Putten JO13-309:30
Sparta Nijkerk MO13-2Rood-Wit '58 MO13-108:30
Rood-Wit '58 JO11-1DTS Ede JO11-2G09:00
Rood-Wit '58 JO10-1Nunspeet JO10-109:00
SDC Putten JO10-4Rood-Wit '58 JO10-210:30
Rood-Wit '58 JO10-3ESC JO10-410:00
Rood-Wit '58 JO9-1Veluwse Boys JO9-1G09:00
SDV Barneveld JO8-3Rood-Wit '58 JO8-110:00
Rood-Wit '58 JO8-2Hulshorst JO8-110:00
Rood-Wit '58 Toppertjes09:30
Wedstrijden 30 november  AanvangScheidsrechter
Rood-Wit '58 1Stroe 114:30
SDV Barneveld 7Rood-Wit '58 312:45
Rood-Wit '58 4Kieviten De 214:30
Veluwse Boys 2Rood-Wit '58 512:30
Rood-Wit '58 1Old Stars15:15
Eendrachtse BoysDe Blauwe Leeuw14:30
Rood-Wit '58 35+ 3Willem IV14:00
Hulshorst VR1Rood-Wit '58 VR111:30
Hoevelaken JO19-2Rood-Wit '58 JO19-113:00
Rood-Wit '58 JO17-1Sparta Nijkerk JO17-511:00
Rood-Wit '58 MO17-1Hoevelaken MO17-109:00
Sparta Nijkerk JO13-4Rood-Wit '58 JO13-109:45
Veensche Boys JO13-3GRood-Wit '58 JO13-210:15
Rood-Wit '58 MO13-1Lunteren MO13-110:00
Zeewolde JO11-2Rood-Wit '58 JO11-108:30
Rood-Wit '58 JO11-2GVeluwse Boys JO11-1G12:05
Rood-Wit '58 JO10-1SDC Putten JO10-109:00
Rood-Wit '58 JO10-2DVS'33 Ermelo JO10-312:05
BAS JO10-2GRood-Wit '58 JO10-310:30
VVOG JO9-6Rood-Wit '58 JO9-109:00
Nunspeet JO8-2GRood-Wit '58 JO8-208:45
Rood-Wit '58 Toppertjes09:30
Hoofdsponsoren
Clubsponsoren
Subsponsoren
Cosponsoren
Sponsor Kliks