Broekhuis Schoolvoetbaltoernooi groot succes!

Afgelopen woensdag leek het wel een mierenhoop op onze vereniging. Honderden kinderen gingen met elkaar de strijd aan op Sportpark De Eendracht, volop aangemoedigd door vaders, moeders en overige familieleden.

Dit alles zorgde, mede door het geweldige weer, voor een super sfeertje op Rood-Wit.

Vanaf half 1 tot ongeveer 6 uur werd er veel plezier gemaakt en aan het eind ging iedereen naar huis met een medaille.

Via deze weg willen wij de organisatie bedanken die geheel vrijwillig dit evenement mogelijk maken. Onder leiding van Bram van Meerveld en Martijn Kieft werden tientallen vrijwilligers opgetrommeld om alles in goede banen te leiden.

Scheidsrechters, kantine medewerkers, parkeerwachters en verkeersbegeleiders, EHBO, de Plus kraam (waarvoor dank aan Plus Wilmink uiteraard), het ontvangstcommittee en iedereen die voor en na het toernooi mee heeft geholpen met de opruimwerkzaamheden. Super bedankt allemaal, jullie hebben vele kinderen een geweldige middag bezorgd. Ook toernooi sponsor Broekhuis bedankt!

Daarnaast niet te vergeten onze fotografen Teun en Anna. Via onderstaande link zullen de foto’s in een album worden geplaatst de komende periode.

https://photos.app.goo.gl/ZyyPacZmp1wc8Bom6